Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Родинне спортивне свято

Середа, 28 березня 2018 11:30

24.03.2018 року в місті Біла Церква у спортивній залі КЗ БМР ДЮСШ «Юність» відбувся захід «Тато, мама, я – спортивна сім’я», організатори якого Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».  Підтримала змагання компанія "Новус" і Громадська організація (ГО) «Федерація жінок за мир у всьому світі».

Участь у заході брали 15 сімей, які представляли підприємства, установи і організації міста Біла Церква та Білоцерківського району. Змагання розпочались з параду команд. Показовий виступ для учасників фестивалю підготувала вихованка відділення художньої гімнастики спортивної школи «Юність» кандидат в майстри спорту Анна Сандерева. 

 

В урочистій частині змагань до учасників з привітанням і побажаннями звернулися В.п. начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Катерина Литвиненко, директор Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Денис Мірзоєв, почесні гості і партнери фестивалю - директор супермаркету "Новус" в м. Біла Церква Людмила Юрковец та голова ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» Тетяна Коцеба. 

Всі сім`ї були нагородженні за участь дипломами, медалями, цінними подарунками.

 

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite