Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Участь в Європейському саміті в Португалії

П'ятниця, 10 листопада 2017 11:34

2-5 листопада 2017 року представники Громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС") України взяли участь в Європейському саміті «Роль жінок-лідерів та матерів у сприянні інтеграції та єдності в Європі». Саміт відбувся в Португалії та зібрав понад 120 жінок, активних урядових та громадських діячів з майже всіх європейських держав. Програма розпочалася 2 листопада з сесії у Парламенті, Національної Асамблеї Португалії.

 Вісім депутатів Португалії та Іспанії поділилися ситуацією інтеграції та єдності в Європі та важливою роллю жінок у цьому процесі. Того дня програма продовжувалася поїздкою до міста Кашкайш, де учасники могли обговорити в ратуші тему "Внесок жінок у запобігання насильству та заохочення інтеграції".

Наступного дня програма пройшла в університеті Лусофон як публічний симпозіум, присвячений міжнародній кризі біженців та мігрантів та питанню універсальних прав. Спікери з Німеччини, Польщі, Нідерландів та інших країн поділилися тим, як жінки можуть сприяти вирішенню таких гарячих громадських питань, а також соціальному миру в цілому.

Тема біженців та мігрантів продовжувалася у Муніципальній Асамблеї міста Лорес, де представники уряду з Португалії, Іспанії та Італії представили нові ідеї щодо соціальної інтеграції та безпечних міст.

4 листопада всі учасники мали захоплюючу поїздку до міста Фатіма - одного з найважливіших католицьких святинь у світі, присвяченому Діві Марії. А в останній день саміту ФЖМС України мала шанс представити свою діяльність перед учасниками саміту під час моделювання кращих практик жіночого лідерства

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite