Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Участь у Комісії Організації Об'єднаних Націй зі статусу жінок

Вівторок, 20 березня 2018 10:06

У березні 2017 та 2018 рр. представники Громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС") України брали участь у роботі Комісії зі статусу жінок (CSW) в Організації Об'єднаних Націй (ООН), Нью-Йорк. CSW є щорічним заходом ООН, що сприяє гендерній рівності та розширенню можливостей жінок.

В Комісії, яка щорічно проводиться в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, беруть участь представники держав-членів, щоб оцінити прогрес у питаннях прав жінок та сформулювати конкретні кроки для їх просування по всьому світу.

 У 2017 році CSW була присвячена темі "Економічне розширення прав жінок у мінливому світі праці". Делегація ФЖМС України взяла участь у офіційній програмі ЖКС, зустрічі представників НУО з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішом та в багатьох інших заходах, організованих посольствами, державними фондами та поважними міжнародними громадськими організаціями. Сніговий шторм Стелла, який паралізував роботу Комісії та весь рух у Нью-Йорку протягом одного дня, лише додав колориту до такого глибокого та корисного досвіду.

 У березні 2018 року CSW-62 в якості пріоритетної теми мала назву "Проблеми та можливості досягнення рівності між чоловіками та жінками та розширення можливостей сільських жінок та дівчат". Окрім формальної програми CSW в ООН, наша представниця мала можливість взяти участь у паралельних подіях, таких як, наприклад, ралі Громадського форуму CSW. Ралі було захоплюючою подією, яка відсвяткувала успіхи міжнародного жіночого руху в боротьбі за подолання бідності та насильства до жінок. Цей захід був однією з 440 подій, підготовлених НУО CSW за два тижні комісії.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite