Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Вірність в родині - імідж українського суспільства

Середа, 11 липня 2018 09:19

5 липня 2018 року громадська організація "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС") брала активну участь у вшануванні подружніх пар м. Києва, які прожили у шлюбі 45 і більше років. 16 сімейних пар зі своїми дітьми, онуками та правнуками запросили на культурно-мистецьку акцію «Щаслива родина – міцна Україна» у Колонну залу Київської міської державної адміністрації (КМДА). Захід приурочений до Всеукраїнського дня родини.

Родини фотографувалися в прикрашеної квітами фото-зоні. Волонтери ГО "ФЖМС" з дітьми та дорослими виготовляли яскраві рамки у вигляді телевізорів для сімейного фото.

Колонну залу прикрасила українськими рушниками та хустками з особистої колекції Людмила Грабовенко, заступник головного редактора Всеукраїнської газети «Справи сімейні" і заслужений журналіст України.

На святковому заході всіх учасників вітали голова постійної комісії КМДА з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко, начальник Служби у справах дітей та сім’ї Валерій Танцюра. Вони вручили подружжям подяки і квіти. 

Також відбувся святковий концерт, на якому заспівали Народний артист України Анатолій Матвійчук, акордеоніст і лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Олег Микитюк, виконавиця авторських пісень Валентина Розум, авторка-виконавиця пісень і стиліст Алла Медведєва, молодий співак і учасник проекту «Голос країни» Данило Карачевський. 

Для всіх родин та гостей відбувся фуршет і вручення подарунків від організаторів та партнерів заходу, серед яких ГО "ФЖМС". Голова Правління Федерації жінок Тетяна Коцеба щиро подякувала всім подружнім парам за великі зусилля заради створення міцної родини, яка є прикладом і традицією для всіх майбутніх поколінь.

Вшанування подружніх пар, які прожили разом багато років, зберігаючи вірність від самого початку шлюбу, це важлива подія в піднятті іміджу сім’ї для нашої країни і всього світу. Вона є закликом для українського суспільства, яке бажає процвітати та встановлювати справжні рекорди як, наприклад, цей:

https://uatv.ua/najbilsha-rodyna-ukrayiny-pretenduye-na-svitovyj-rekord-foto/

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite