Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Круглий стіл в Ірпені

П'ятниця, 20 липня 2018 12:18

17 липня 2018 року в Ірпінській міській раді відбулася зустріч з Міжнародним Президентом Федерації жінок за мир у всьому світі (ФЖМС) Південної Кореї Мун Лан Йонг, під час якої презентувала діяльність організації. ФЖМС з травня 1997 року має Генеральний консультативний статус в Економічній і соціальній раді ООН (ЕКОСОР), проводить форуми у штаб-квартирі ООН, об’єднуючи жінок всього світу заради створення міцних сімей, здорового суспільства і мирного світу на основі материнської любові.

Невпинний вклад жінок ФЖМС не залишився непомітним і в 2006 році пані Мун була запрошена з візитом до екс-президента США Джорджа Буша (1989-1993).

Заради встановлення миру на Близькому Сході з 2000 року і до цього часу було організовано 17 конференцій жінок-лідерів, проведені мирні мітинги. Пані Мун, незважаючи на небезпеку, 19 разів відвідувала Північну Корею і багато зусиль доклала заради примирення та мирне об'єднання Північної та Південної Кореї. Вона підтримує дітей та жінок у Північній Кореї, розвиваючи кампанію «1% на підтримку Північної Кореї». За таку відважну діяльність корейський уряд представив пані Мун до нагороди.

Зустріч відбулася завдяки співпраці Ірпінської міської ради з ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” та за участю громадських організацій м. Ірпінь. Такий міжнародний досвід дуже важливий для успішного розвитку, як міста Ірпінь, так і нашої країни.

 

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite