Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

День Незалежності 2018 на співочому полі

Вівторок, 28 серпня 2018 10:23

З нагоди Дня незалежності України на Співочому полі 24 серпня 2018 року відбулося велике свято, в якому брала активну участь громадська організація "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС").

Яскраве сонце і міфічні квіткові експозиції зустрічали всіх учасників та гостей. В цей день на території парку розташувалося багато інформаційно-презентаційних локацій і творчих майданчиків з майстер-класами. Волонтери ГО "ФЖМС" виготовляли вироби з бісеру, розвиваючи терпіння і уважність, дрібну моторику і креативність разом з дітьми та батьками.   

На головній сцені відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу творчих робіт родин м. Києва «Україна – держава моя», який організував Київський міський центр сім’ї (КМЦС) «Родинний дім» Київської міської державної адміністрації. З вітаннями виступали директор КМЦС «Родинний дім» Галина Козлова, художник і громадський діяч Ігор Федоренко, Голова Правління ГО "ФЖМС" Тетяна Коцеба, Голова ГО "Союз "Золотий вік України" Яна Баранова, заступник головного редактора Всеукраїнської газети «Справи сімейні" Людмила Грабовенко.

В конкурсі взяли участь понад 50 родин, серед яких багатодітні родини, родини, що виховують дітей-інвалідів; родини - учасники АТО, родини ВПО. Лауреатів конкурсу відмітили дипломами від заступника голови Київської міської державної адміністрації Валентина Мондриївського. Переможці та учасники конкурсу отримали подарунки від партнерів, серед яких ГО "ФЖМС".

У рамках фестивалю-конкурсу української культури і танцю "Ти у серці моїм, Україно" на Співочому полі протягом двох годин виступали різні колективи українського народного танцю з Канади. Вони демонстрували свої яскраві танці, сповнені традиціями та любові до української культури, яка продовжується поколіннями в Канаді. Більше на сторінці організаторів: 

https://www.facebook.com/World-of-Ukrainians-Fest-481750322186761/

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite