Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Міст дружби "Україна-Японія" в Ірпені

Понеділок, 17 вересня 2018 11:10

"Міст" дружби між Японію і Україною встановили 12 вересня 2018 року в місті Ірпінь спільно японські волонтери Федерації жінок і представники Ірпінської міської влади.

В Ірпінській міській раді відбувся круглий стіл в рамках обміну міжнародним досвідом. Виступили в.о. міського голови Анастасія Попсуй, заступник міського голови Олена Чернявська, президент "Федерації жінок за мир у всьому світі" Японії Моріко Хорі, голова Правління громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі" Тетяна Коцеба. Після зустрічі для японських гостей провели екскурсію: вони ближче познайомилися з містом, його головними визначними пам’ятками. 

Для зміцнення міжнародних відносин між Україною і Японією та подальшої співпраці всі учасники заходу прийняли участь у висадженні сакури і калини - дерев, символізуючих дружбу між народами обох країн.

"Цей візит був навчальним, одне з його головних завдань – підтримка волонтерського руху у світі. У подальшому разом із громадськими організаціями нашого регіону плануємо співпрацювати з Японією саме у цьому напрямку – розвиток волонтерства та реалізація молодіжних проектів. Символічним першим кроком цієї співпраці стала висадка молодих дерев на новій ірпінській набережній. Ми посадили поруч символи України та Японії – калину та сакуру. Особисто хочу подякувати голові Правління Федерації жінок України Тетяні Коцебі та президенту Федерації жінок Японії Моріко Хорі за увагу до нашого міста і високу оцінку роботи управлінської команди. Бажаю молодим японським волонтерам приємного та результативного перебування в Україні!" - передала пані Анастасія.

Дякуємо всім, хто долучився до цього важливого заходу, який є ще одним кроком до створення мирного суспільства в Україні та в усьому світі.

 

Більше фото по висадці дерев тут:

 

https://www.04597.com.ua/news/2154126/v-irpeni-visadili-persi-aponski-sakuri

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite