Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Осінній концерт для наших захисників

П'ятниця, 07 вересня 2018 13:26

Громадська організація  "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС") 5 вересня 2018 року організувала концерт для військовослужбовців та воїнів ООС, які лікуються в Національному військово-медічному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь" (НВМКЦ "ГВКГ").

В цей сонячний теплий день всі, хто має можливість виходити та перебувати на паркових алеях шпиталю, могли насолодитися музикою,танцями, віршами.

Перед глядачами виступали  танцюристи Театру хореографічного мистецтва “My dance” м. Бровари і володарі Гран-прі багатьох міжнародних конкурсів Антон і Жанна Шихабутдінови,  виконавець авторської музики Олег Барабаш,  учень по класу гітари школи мистецтв №5 Ільїн Іван, учні музичної школи №23 і лауреати міжнародних конкурсів Пятиго Амалія і Алєксєєва Ксенія, автор-виконавець віршів Маріам; музикантка, співачка, композитор, фіналіст національного відбору на дитячому Євробаченні-2016 і 2017 років, полу-фіналіст шоу "Голос діти"-4 Софія Лозіна. Ведуча концерту, завідуюча госпітального клубу, Ольга Добровольська вручила учасникам подяки за активну громадянську позицію від Начальника НВМКЦ "ГВКГ", генерал-майору медичної служби Казмірчука Анатолія.

Грабовенко Людмила, заступник редактора Всеукраїнської газети “Справі сімейні” передала для госпіталю примірники газети. Також вона запропонувала всім глядачам загадати бажання на хустці, якої 300 років, щоб доля допомогла зберегти найдорожче у житті. 

Після концерту організатори разом з учасниками концерту відвідали поранених військовослужбовців у палатах. Для них учасники співали пісні з побажаннями скорішого одужання, дарували обереги і сувеніри, зроблені своїми руками. ГО "ФЖМС" передала для пацієнтів продуктові набори.

Низький уклін захисникам України, а також жінкам-медикам і волонтерам, які доглядають за пораненими.  

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite