Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Свято Святого Миколая

Середа, 26 грудня 2018 13:57

До Дня Святого Миколая Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі”  прийняла активну участь у Різдвяному святі, який ініціювала директор клубу НВМКЦ "Головний військовий клінічний госпіталь" Ольга Добровольська. Свято допомогали створювати учні Київської дитячої Академії мистецтв Оболонського району, Хор Київської Православної Богословської Академії, учні Київської дитячої музичної школи №23 баяніст Микита Донченко і бандурист Ярослав Павличенко, і, звичайно, Святий Миколай.

Заступник редактора Всеукраїнської газети “Справи сімейні” Людмила Грабовенко подарувала примірники газети і презентувала хустку бажань зі своєї особистої колекції українських хусток і рушників.

Після концерту всіх пригощали чаєм, кавою, солодощами, розписними пряниками від учнів четвертих класів школи №231 Оболонського району. Також подарували багато сувенірів і оберегів від вінничан, які передала талановита композитор Ольга Янушкевич.

Військовослужбовці і захисники, що перебувають на лікуванні в шпиталі, отримали в цей святковий вечір позитивні емоції і відчули родинне тепло.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite