Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

На спорт всією сім’єю!

Середа, 20 березня 2019 11:34

16 березня 2019 року в місті Біла Церква відбулися змагання Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я — спортивна сім’я», організаторами яких є управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, комунальний заклад Білоцерківської міської ради Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Партнерами фестивалю виступили ТОВ «Металобаза Бочаров» та Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі».

Участь у заході взяли 11 сімей, що представляли підприємства, установи і організації міста Біла Церква та Білоцерківського району.

Програма фестивалю складалася з 4 естафет («Спритні силачі», «Ми спортивна сім’я», «Попади в ціль», «В магазин за покупками»).

Всі сім`ї були нагороджені за участь дипломами, медалями і солодкими подарунками від КЗ БМР БМЦФЗН Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», цінними подарунками від генерального партнера Білоцерківського міського фестивалю ТОВ «Металобаза Бочаров», а переможці отримали кубок і право представляти Київщину в фіналі на Всеукраїнському фестивалі «Тато, мама, я — спортивна сім’я». Голова Правління ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" Тетяна Коцеба цінними призами, подарунками та сертифікатами нагородила не тільки переможців і учасників спортивних змагань, але також глядачів, які родинами вболівали за свої команди. Таким чином підкреслив важливість поширення сімейних цінностей в суспільстві.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite