Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Фестиваль"Золоті ключі" імені Василя Верховинця

Середа, 13 березня 2019 09:41

За підтримки Громадської організації  "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО “ФЖМС”), Національної хореографічної спілки України, Національної всеукраїнської музичної спілки, медіа-партнерів відбувся X-й Всеукраїнський фольклорно – етнографічний фестиваль «Золоті ключі» імені Василя Верховинця.

Захід проходив з 9 по 10 березня 2019 року в оздоровчему комплексі "Лідер", розташованому в мальовничому мікрорайоні Пуща-Водиця м. Києва. Організатори фестивалю запросили для участі фольклорно-етнографічні  та хореографічні гурти, фольклорні вокальні ансамблі, родинні колективи, солістів-вокалістів, читців-декламаторів, гумористів, ансамблі бандуристів з усіх областей України.

Метою є виявлення і збереження кращих зразків фольклорно – етнографічного мистецтва, розвиток народних традицій хореографії, підтримка самобутніх носіїв фольклору.  Автор творчого проекту та режисер фестивалю Ольга Успенська відмітила, що цьогоріч його учасниками стали 400 творчих особистостей з 10 областей України та міста Києва.  

Вже п’ятий рік поспіль журі фестивалю очолює фольклорист, професор, Заслужений працівник культури України Іван Синельников. Допомогали йому оцінювати учасників відомі діячі мистецтв, Заслужені працівники культури України Петро Андрійчук і Галина Гаценко. Почесною співголовою журі була Галина Верховинець - радіокоментатор, радіожурналіст, авторка та ведуча музичних програм з народної пісенної творчості України, зокрема «Золоті ключі», «З народних джерел»,  племінниця видатного українського етнографа, музиканта, хореографа і фольклориста Василя Верховинця. 

Всі учасники отримали дипломи і подарунки. Голова Правління ГО "ФЖМС" Тетяна Коцеба відзначила подарунками також творчі подружні пари Іванчишиних з дуету  "Скриня" фольклорно-інструментальної музики та Подгорних з дуету "Два крила", підкреслив важливість збереження сімейніх цінностей в Україні. 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite