Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Усім жінкам присвячується

Понеділок, 04 березня 2019 16:19

1 березня 2019 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА) делегація жінок громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС") , у складі якої перебували члени, волонтери, партнери, на чолі з Головою Правління Тетяною Коцебою взяли активну участь у заході «Усім жінкам присвячується». 

Цю культурно-мистецьку акцію до Міжнародного дня жінок організував Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» за підтримки Служби у справах  дітей та сім’ї виконавчого органу КМДА та з ініціативи ГО «Живу в гармонії».

Мета заходу є вшанування жінок, що мають активну громадянську позицію, жінок, які мають статус «Мати-героїня», багатодітних мам, жінок–лідерок громадського руху, представників державних установ та громадських об’єднань м. Києва. Серед поважних матусь була відмічена Голова Правління ГО "ФЖМС" Тетяна Юріївна Коцеба. 

В рамках заходу для жінок відбулася концертна програма за участю Народних та Заслужених артистів України. Організатори та партнери влаштували святковий фуршет і подарунки всім учасникам.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite