Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Вшанування подвигу Героїв Крут

Понеділок, 04 лютого 2019 11:32

Представники громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС") у складі делегації на чолі з почесним Головою Спілки офіцерів України Євгеном Лупаковим вшанували 29 січня 2019 року 101-у річницю подвигу Героїв Крут. Координатори проектів ГО "ФЖМС" запросили до участі в патріотичному заході учнів вечірній школи №3 та школи екстернів м. Києва. 

На території Меморіального комплексу “Пам’яті Героїв Крут” села Пам’ятне Борзнянського району Чернігівської області відбулася екскурсія в музеї Меморіального комплексу, розташованому в 7 старовинних залізничних вагонах, подібних до тих, на яких їхали на фронт учасники бою.

На символічну могилу українських студентів, що загинули в 1918 році в нерівному бою під Крутами, зібралися представники державної влади і громадськість з різних регіонів України. Відбувся мітинг-реквієм, на якому учасники згадали той незламний патріотичний дух молоді, який зараз потребує наше суспільство. Наприкінці всі учасники мали змогу зігрітися в наметах, де волонтери приготували куліш та гарячий чай. Учні поділилися особливими почуттями від знайомству з цікавими людьми та відкриттям для себе цієї історичної події. Виховання любові до Батьківщини в сучасних поколіннях - це залог міцного суспільства в майбутньому , адже саме молоді люди найчастіше рухають та змінюють історію! 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite