Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Фестиваль-конкурс в Кривому Розі

Четвер, 24 січня 2019 10:53

23-й відкритий фестиваль-конкурс «Мистецьке свято «Душі криниця» відбувся з 19 по 20 січня 2019 року в м. Кривий Ріг. Делегація Громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі"( ГО "ФЖМС") на чолі з головою Правління Тетяною Коцебою долучилася до фестивалю, який традиційно щорічно проходить на базі Палацу культури і творчості ПАТ «Південний ГЗК» Інгулецького району Кривого Рогу.

Мета фестивалю збереження та розвиток народного мистецтва, українських звичаїв та обрядів, популяризація творів сучасних українських авторів та аматорських вокально-хорових колективів. Серед них були майстрині , які у фойє Палацу культури демонстрували свої роботи на виставці аматорів народно-ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва. Журі, до складу якого увійшла Голова Правління ГО "ФЖМС" Тетяна Коцеба, оцінювала творчі вироби майстринь. 

У фестивалі прийняли участь близько 55-ти колективів та солістів, більше 500 учасників з Криворіжжя, а також Херсонщини та Дніпропетровщини. Голова журі композитор, професор Київського національного університету культури і мистецтв, диригент і художній керівник Петро Андрійчук щасливо відмітив, що цього року всі 128 заявлених творчих номерів виконувалися виключно українською мовою. Також підкреслив високий рівень підготовки учасників, які представили багатогранність української культури в різних жанрах, напрямках, драматургії, національних костюмах.

Гран-прі фестивалю отримав Народний фольклорно-етнографічний колектив "Жартівниці"  міського комунального закладу культури "Народний дім". Всі учасники отримали грамоти, нагороди та подарунки.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite