Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Хода до Дня матері

П'ятниця, 17 травня 2019 10:33

12 травня 2019 року представники Громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС") разом з киянами та гостями столиці відзначали Міжнародний день матері.

Для вшанування матерів на Михайлівській площі зранку відбулися заходи, серед організаторів яких є Федерація жінок. Голова правління ГО "ФЖМС" Тетяна Коцеба звернулася з вітальним словом до учасників. Серед них перебували дружини загиблих воїнів, ветерани та бійці АТО/ООС, члени сімей Небесної Сотні, багатодітні сім’ї, внутрішньо-переміщені особи, члени родин з онкохворими дітками.

Паралельно на алеї Героїв Небесної Сотні волонтери запрошували глядачів заходу приєднатися до флешмобу "Обійми маму Героя", де кожний міг заповни листівку теплими словами. Волонтери дарували ці листівки мамам Героїв.

Після виступів громадських та державних діячів відбулася урочиста Хода матерів до Володимирського собору з 15-метровим прапором з іменами загиблих Героїв. В соборі пройшло богослужіння та нагородження матерів загиблих Героїв знаком народної пошани "Матері Бійця АТО".

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite