Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Різдвяна ялинка янгола

П'ятниця, 10 січня 2020 10:28

7 січня 2020 року ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" долучилася до проведення щорічної Всеукраїнської благодійної акції "Різдвяна ялинка янгола" у підтримку дітей з вразливих верств населення. В акції взяли участь 70 дітей віком від 5 до 15 років з родин внутрішньо переміщених осіб, багатодітних родин, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, батьки яких перебувають у місцях позбавлення волі.

Маленьких янголят вітали голова ГО "Союз "Золотий Вік України" Яна Баранова та начальник відділу музейно-освітньої роботи Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олег Топилко. 

Для дітей провели екскурсію по заповіднику. В Успенському соборі відбувся молебен за батьків.

Також всіх очікували підйом на Велику Лаврську дзвіницю і святковий концерт з колядками, конкурсами та подарунками у Резиденції Святого Миколая.

Після смачного обіду всі були запрошені на відвідування Лаврських печер, в яких зберігаються національні історичні святині. 

До організації різдвяного свята взяли участь постійні партнери, серед яких Федерація жінок, та нові волонтери -благодійники. Федерація жінок висловлює вдячність за підтримку Міжнародній організації Global Giving https://www.globalgiving.org/.

Метою заходу є надання підтримки дітям у важкий для них період, формування у суспільстві толерантного ставлення до дітей, які опинилися у складних життєвих умовах, звернення уваги суспільства до проблем соціалізації таких дітей.


Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite