Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Я просто жінка!

Понеділок, 09 березня 2020 10:45

Громадська організація "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС") взяла участь в організації благодійного заходу для багатодітних мам Києва "Я - жінка, я просто ЖІНКА", який відбувся 4 березня 2020 року у Київській міській державній адміністрації .

На заході перебувало 300 учасників, серед них більше 60 мам, які народили від п'яти дітей та більше, а також жінки, які взяли на виховання або усиновили від десяти дітей та більше.

Федерація жінок запросила на захід багатодітних мам, серед яких перебували вимушено переселені особи, жінки, які опікуються дітьми, батьки яких загинули в зоні АТО.

Захід приурочений до Міжнародного жіночого дня 8 березня відбувся в урочистій атмосфері. Голова правління ГО "ФЖМС" Тетяна Коцеба привітала жіноцтво зі святом. Як мати 5-их дітей, вона добре розуміє нелегку працю жінок у справі виховання майбутнього покоління.  

Федерація жінок приготувала сюрприз. На сцені Колонної зали КМДА виступила відома оперна співачка, Народна артистка України Наталія Шелепницька. Після зворушливого виступу співачці була вручена Почесна грамота від мера міста Києва Віталія Кличка за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури та високу професійну майстерність. Почесною грамотою мера була відмічена також Світлана Винограденко - бізнес-леді, мама 4 дітей, переможниця конкурсу Федерації жінок "Жінка року 2014".

 ГО "ФЖМС" організувала також для всіх майстер клас з українських хусток та рушників колекціонерки Людмили Грабовенко. Учасниці свята з задоволенням приміряли хусточки та робили чудові фото на згадку.

 Для жінок цей вечір став унікальною можливістю провести час без дітей, відпочити разом з іншими мамочками і насолодитися концертом, святковим бенкетом, подарунками від організаторів та партнерів. 

 Федерація жінок висловлює вдячність Міжнародної організації Global Giving https://www.globalgiving.org/ та всім партнерам за організацію цього незабуваємого свята. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite