Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Всеукраїнська зустріч до Всесвітнього Дня біженців

Середа, 24 червня 2020 18:19

До відзначення Всесвітнього Дня біженців 22 червня 2020 року ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" організувала Всеукраїнську онлайн-зустріч на тему "Вимушене переселення - життя спочатку". 

Програма зустрічі розпочалася з  презентації діяльності ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" за 2018-2019 роки. Голова Правління ГО "ФЖМС" Тетяна Коцеба у вступній промові познайомила учасників з щорічним звітом Агенства ООН у справах біженців, у якому показала масштаб проблеми переселення. Згідно з ним на 2019 рік 1% людства зазнало переміщення через конфлікти, а також різного роду переслідування.

Наталія Ковальчук, член ГО "Новоград-Волинська міська організація жінок" з міста Новоград-Волинський Житомирської області поділилася про активність волонтерського руху, який продовжується незважаючи на пандемію. Ще одна волонтерка з містечка Бровари Київської області Катерина  Єсипенко розповіла про свій переїзд з Донецьку з двома дітьми та чоловіком. Зараз вона знаходиться у декрету з третьою дитиною, але це їй не заважає займатися активно волонтерством. 

З 2015 року ГО "ФЖМС" тісно співпрацює з Гуманітарним штабом ГО "Всеукраїнська організація зі справ вимушених переселенців", по цій темі відбулася фотопрезентація.  Керівниця штабу Яна Яновська за свою активну громадську діяльність та як багатодітна матір була нагороджена у конкурсі Федерації жінок "Жінка року-2017".

Учасники зустрічі ділилися враженнями, пропозиціями. Тетяна Коцеба у завершальному слові закликала всіх до співпраці і побудови спільноти, в якій всі отримають можливість приєднуватися, допомогати один одному та ділитися корисною інформацією.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite