Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКА ЗУСТРІЧА “ГРОМАДСЬКИЙ ДІАЛОГ”

Понеділок, 03 серпня 2020 14:18

В останній день липня 2020 року Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі” взяла участь в інформаційно-просвітницькій зустрічі «Громадський діалог». Захід відбувся у Музеї Шолом-Алейхема в рамках виставки творчих робіт в’язнів “Мистецтво крізь мури”.

Талановиті науковці, громадські діячі, правники, адвокати, правозахисники, психологи  обговорили низку важливих правових і світоглядних питань про громадян України, які відбувають покарання в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Тема є надзвичайно важливою, адже з початку війни у 2014 році під контролем бойовиків опинились 14 з 16 установ позбавлення волі (УПВ) Луганської області та 14 із 20 УПВ Донецької області.

Мова йшла не лише про засуджених, але й про осіб, які перебували в слідчих ізоляторах без вироків, тобто офіційно були невинуватими. Українській владі вдалося повністю евакуювати лише одну жіночу колонію, далі відбувалися лише поодинокі переведення по кілька десятків людей.

За результатами обговорень було прийнято рішення про створення громадської платформи для відкритої широкої дискусії про правовий статус осіб, які відбувають покарання в окупованих УПВ Луганської та Донецької областей, розробці механізмів перехідного правосуддя, погодження регламентів переведення для відбування покарань на територію України, а також компенсаційних заходів щодо цих осіб.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite