На зустріч в онлайн-форматі зібралися понад 90 учасниць. Про це повідомила координаторка проєкту Лариса Магдюк: “Попри карантинний період та складні умови для комунікації, відгук жіночих та феміністичних організацій на заклик організаторок заходу щодо участі був вражаючим. Окрім членів Моніторингової групи, які підписали Меморандум про співпрацю жіночих та феміністичних організацій та ініціатив, до робочої зустрічі приєдналися значна кількість представниць інших жіночих та громадських організацій. Усього на участь у заході зареєструвалися 96 учасниць та учасників із 85 організацій”.
Під час зустрічі була запропонована низка інноваційних методологічних та комунікаційних підходів, інструментарій, “етичний кодекс” для жіночих організацій. Наступні заходи проєкту запланували на кінець вересня-жовтень цього року.
В рамках цієї програми представниці Федерації жінок також взяли участь 23 вересня в онлайн заході, де відбулися громадські консультації з питань урахування в урядовій гендерній політиці прав та потреб жінок із груп множинної дискримінації на тему: “Національна ґендерна політика щодо прав жінок з сільських місцевостей”. Були обговорені питання позитивних та негативних змін в політиці щодо жінок за останні 5 років та подальша участь у підготовці звіту за CEDAW.