Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

П'ятниця, 30 жовтня 2020 14:43

Представники ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" з 16 по 23 жовтня 2020 року взяли участь у регіональних онлайн-обговореннях проекту нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Цей Проект підготовлений робочою групою при Секретаріаті Кабінету Міністрів відбувся для понад 300 представників організацій громадянського суспільства, науковців, експертів з різних регіонів України. 

 

Державний секретар Кабінету Міністрів України, голова робочої групи Олександр Ярема у вітальній промові наголосив на тому, що завдання нової Стратегії мають у першу чергу відповідати інтересам інститутів громадянського суспільства, які працюють як на національному, так і на місцевому рівнях. Комунікація з регіональними та місцевими організаціями громадянського суспільства ще на етапі розроблення проекту Стратегії у подальшому стане базою для об'єднання зусиль і на етапі її реалізації.

 

Учасники спільно з модераторами-експертами від громадського сектору обговорили у групах основні положення майбутньої Стратегії і механізми реалізації, моніторингу та оцінки її реалізації. Всі бажаючі мали можливість висловити свою думку та надати пропозиції щодо проекту Стратегії. 

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite