Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Застосування Факультативного протоколу CEDAW в Україні

Понеділок, 26 жовтня 2020 15:11

22 жовтня 2020 року ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" на чолі з головою Правління Тетяною Коцебою взяли участь у Круглому столі правозахисниць "Застосування Факультативного протоколу CEDAW в Україні". Захід відбувся на платформі Zoom для понад 70 правозахисниць із українських жіночих організацій, захисниць та адвокаток прав людини.

З вітальними словами виступили координаторка Структури ООН Жінки Тетяна Кудіна, спеціалістка з прав людини Моніторингової місії ООН з прав людини Олена Ащенко, директорка Київського інституту гендерних досліджень Марфа Скорик.

 

У першій частині учасниці познайомилися з практичним досвідом своїх українських колег та дослідили деякі кейси порушення прав жінок. У другій частині радниця з прав людини Секції з індивідуальних повідомлень і термінових заходів Управління Верховного комісара ООН з прав людини (Женева) Наталія Олійник представила процедуру подання та розгляду індивідуальних скарг в Комітеті ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок.

 

Експертка з прав людини та волонтерка Моніторингової групи громадських організацій з виконання Конвенції ООН Жінки Лейла Жданова представила презентацію на тему "Виконання рішень за індивідуальними скаргами до Комітету CEDAW" та гарні практики виконання рішень Комітету CEDAW державами-учасницями.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite