Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Вшанування подружніх пар

Вівторок, 16 липня 2019 11:38

8 липня 2019 року Громадська організація "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС") виступила партнером заходу вшанування подружніх пар м. Києва, які прожили у шлюбі 45 і більше років.

Сімейні пари разом зі своїми дітьми, онуками та правнуками завітали на культурно-мистецьку акцію "Щаслива родина – міцна Україна" у Колонну залу Київської міської державної адміністрації (КМДА).  

Родини фотографувалися в прикрашених квітами та українськими хустками фото-зонах. Хустки з особистої колекції Людмили Грабовенко, заступниці головного редактора Всеукраїнської газети "Справи сімейні" обігріли своїм родинним теплом гостей свята та подарували багато добрих емоцій.

Всіх учасників привітала заступниця Голови КМДА Марина Хонда і вручила подружжям подяки та квіти. 

Голова Правління Федерації жінок Тетяна Коцеба щиро подякувала всім подружнім парам за великі зусилля заради створення міцної родини, яка є прикладом і традицією для всіх майбутніх поколінь.

Відбувся святковий концерт, на якому заспівали Народний артист України Анатолій Матвійчук, акордеоніст і лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Олег Микитюк, заслужена артистка України Руслана Лоцман.

Для всіх родин та гостей відбувся фуршет і вручення подарунків від організаторів та партнерів заходу, серед яких ГО "ФЖМС". Захід приурочений до Всеукраїнського дня родини.

 

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite