Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Генеральна асамблея Європейського Центру Міжнародної ради жінок

Понеділок, 27 травня 2019 13:06

Делегатки Громадської організації  "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО ФЖМС) на чолі з Головою Правління Тетяною Коцебою взяли участь у з’їзді Генеральної асамблеї Європейського центру Міжнародної ради жінок (ЄЦМРЖ).

Розпочалось засідання асамблеї 20 травня 2019 року у Києві. Україна вдруге гостинно прийняла представниць Міжнародної ради жінок. Президентка МРЖ Джон Сук Кім привітала учасниць зі 100-річчям створення і 20-річчям відродження Національної ради жінок України (НРЖУ), яка є активним членом МРЖ та ЄЦМРЖ. Федерація жінок увійшла до складу НРЖУ у 2012 році, втілюючи мету консолідації і співпраці українського та міжнародного жіноцтва.

Після успішного проведення  першого дня асамблеї у Київській міській державній адміністрації  учасниці відбули до Чернігова. Голова правління разом з делегацією Федерації жінок приймали активну участь на панельних засіданнях ЄЦМРЖ, які проходили в Чернігівській обласній раді з 21 по 22 травня 2019 року. Також познайомилися з історичними пам’ятками Чернігівщини, яка вважається одним з родоначальників жіночого руху за ґендерну рівність. Софія Русова, Христина Алчевська, Ганна Барвінок та інші жінки рішуче відстоювали права та свободу в громадському, науковому, політичному та культурному суспільному житті. В рамках відзначення ювілею НРЖУ делегатки долучилися до відкриття меморіальної дошки на честь родини Русових, одним із засновників Чернігівської громадської бібліотеки.

Ґендерна рівність прав і можливостей жінок та чоловіків - це актуальна тема сьогодення. Саме залучення жінок до прийняття рішень у різних сферах суспільного життя допоможуть ефективно розвиватися країні і вплинути на досягнення гармонії та миру у всьому світі.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite