Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Зустрічі з жіночими громадами Київської області

Неділя, 17 січня 2016 14:30

Ставлячи одним із головних завдань своєї діяльності консолідацію зусиль жінок у побудові громадянського суспільства, "Федерація жінок за мир у всьому світі" провела ряд круглих столів та зустрічей з жінками Київщини.

Однією з таких зустрічей став круглий стіл в селі Кашперівка, Тетіївський району Київської області 4-го січня. Вже кілька років поспіль Федерація тісно співпрацює з цим чудовим селом, голова ради якого - Степаненко Лариса Анатоліївна - є володаркою нагороди "Жінка року", заснованої ФЖММ, в номінації "Жінка - державний діяч".


Делегація ФЖММ представила громаді села свою діяльність, привітала всіх присутніх з Новорічними святами та вручила Тетяні Лукашенко - дівчині-інваліду, давній підопічній організації, фінансову допомогу. Чудова оперна співачка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, Ірина Персанова, порадувала всіх присутніх своїми піснями.


А 15-го січня представники Федерації жінок взяли участь у зустрічі жіночої громади міста Боярка. Зустріч стала цінною можливістю обмінятися досвідом, думками і планами з жінками, які щиро переживають за долю свого міста і приймають активну участь у його житті.

Фото круглого столу в с. Кашперівка:

 

Фото круглого столу в м. Боярка:

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite