Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Робоча семінар-нарада «Жінка. Мир. Безпека»

Четвер, 28 квітня 2016 08:17

27 квітня 2016 року в конференц-залі Київської міської державної адміністрації відбулася робоча семінар-нарада «Жінка. Мир. Безпека». Організаторами заходу виступили МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі», Служба у справах сім’ї та дітей м. Києва, Київський міський центр сім’ї «Родинний дім».


Метою заходу було обговорення реалізації Національного плану дій з виконання резолюції РБ ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» на період до 2020 року, визначення ролі та місця органів влади та громадських організацій, а також використання досвіду інших країн, зокрема США, Японії та Європи у цьому процесі.

Із вітальним словом на заході виступив директор Служби у справах сім’ї та дітей Танцюра Валерій Анатолійович. Після чого інші учасники виступили з приводу порушення прав жінок під час антитерористичної операції на сході України, важливості долучення жінок до врегулювання конфліктів та формування простору єдності.

Серед виступаючих були голова правління МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» Тетяна Коцеба, начальник відділу соціальної роботи та етики Інституту модернізації змісту освіти МОН України Надія Семчук, радник Вінницького міського голови з питань рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, кандидат наук з державного управління Світлана Сулімова.

Цікавим досвідом виконання резолюції РБ ООН та впровадження гендерної політики у своїх країнах поділились іноземні гості: голова Федерації жінок за мир у всьому світі США Ангеліка Селлє, голова благодійного фонду «Тисяча журавликів», віце-директор Культурного центру «Сан» Японії Оморі Нобуко, член ради директорів Федерації жінок за мир у всьому світі Європи (Великобританія) Тіна Кумбс.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite