Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Допомога людям з особливими потребами

Вівторок, 03 січня 2017 11:47

У період новорічних свят наша волонтерська група ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі" провела кілька зустрічей з нашими друзями, підопічними. Це ті люди, для яких ми і проводимо наші щорічні ярмарки.


Гайдар Анна та її син Тимченко Данило – вимушені переселенці з Алчевська Луганської області. Данилка зараз навчається у 4-му класі. Коли вони переїхали до Києва, в 2014-му, хлопчик практично не міг сам пересуватися. Він до сих пір потребує постійної реабілітації. Весь цей час ми підтримуємо зв'язок з їхньою родиною та допомогаємо.  Ми сподіваємося, що і надалі здоров’я Данила буде покращуватися.
Деменчук Олена Олексіївна була дуже рада, коли ми прикрасили новорічними прикрасами кімнату, в якій вона лежить. Вона, немов дитина, надихається сяючими кульками та сніжинками. Щомісяця ми відвідуємо Олену Олексіївну, приносимо не тільки продукти та ліки, а й намагаємося зігріти теплом її самотнє серце.
Тетяні Лукашенко ми зазвичай пересилаємо грошову допомогу на банківську картку. Як завжди, цього року Тетяна зробила чудові новорічні прикраси, які ми із задоволенням пропонували на ярмарку.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite