Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Святкування Всеукраїнського Дня родини

П'ятниця, 07 липня 2017 19:52

В Україні День родини відзначається з 2012 року 8 липня, в день християнських покровителів шлюбу - святих Петра і Февронії, які стали прикладом зберігання вірності та любові один до одного незважаючи на всі важкі випробування. З нагоди святкування Всеукраїнського Дня родини 7 липня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА) відбувся святковий захід шанування 17 родин міста Києва, які прожили у шлюбі 45 і більше років.

Подружжя зі своїми дітьми та онуками прийшли на свято, де їх чекали фотосесія на пам’ять, творчий майстер-клас «Щаслива родина – квітуча країна», а потім - бенкет в залі, дбайливо убраній рушниками з унікальної колекції Людмили Грабовенко, музикальний концерт та подарунки.

Розпочався концерт з пісень про єдину родину в виконанні Народного артиста України Анотолія Матвійчука. Потім привітав всі родини зі святом і вручив подарунки та подяки від заступника голови КМДА Олексія Резнікова начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Танцюра. Впродовж всього нагородження глядачі насолоджувалися слайд-шоу про життєвий шлях подружніх пар. Після цього вони зробили загальне фото на пам’ять, це було дуже зворушливо та надихаюче.

Директор Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» КМДА Галина Козлова побажала подружжям і родинам жити багато років в коханні та любові. Звучали пісні оперної співачки, керівника творчого об’єднання “Молоді оперні голоси України” Ірини Персанової та артиста Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, соліста вокально-оперної студії Будинку вчителя Володимира Стельмаха. Особливо зворушила слухачів пісня “Чорнобривці”. Прикрасою свята також стала учасниця шоу “Х фактор”, стиліст-іміджмейкер, неперевершена Алла Медведєва, яка надихнула всіх своєю єнергією.

На завершення заходу подружжя пройшли “церемонію вінчання” на весільному рушнику, згадав свою юність. Пісня “Многая літа” проводжала всіх учасників заходу.
Свято родини відбулося завдяки підтримці партнерів, серед яких Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі”.

в кмда

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite