Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Шкільний костюм для Данила

Четвер, 11 січня 2018 16:13
 
Волонтери Громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі» (ГО "ФЖМС") постійно підтримують зв'язок з родиною Данили Тимченка і Анни Гайдар. Даня регулярно приймає участь в наших майстер-класах і проектах. За ці роки нашего знайомства Данило не тільки виріс і подорослішав, але вже є помітне покращення його стану.
Безкінечна любов його мами Анни, постійний внесок і турбота друзів та небайдужих людей роблять свою справу. Влітку у сім'ї з'явилася можливість поїхати по путівці в Одеський санаторій «Чкалов». Морська вода і клімат допомогли в реабілітації хлопчика.
Крім звичайної школи Данило відвідує також 2 клас музичної школи №36. Його викладач по фортепіано бачить суттєві зміни в розвитку дитини, Данило вже здавав іспит зі свого предмета.
ГО «ФЖМС» періодично надає адресну допомогу Данилові. У грудні, напередодні його дня народження, ми звернулися до ательє «Скай». Чудові швеї Гиляна і Мариана створили індивідуальну модель та зшили з джинсової тканини на флісовой підкладці для Дані шкільний костюм. Тепер Данило може відвідувати школу в теплому модному костюмі.
 
Ми дуже вдячні всім нашим партнерам і друзям за допомогу в соціальних проектах!
 
 
 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite