Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Пасхальні пряники для особливих дітей

Четвер, 12 квітня 2018 11:46

11 квітня 2018 року у Світлий пасхальний тиждень Громадські організації "Федерація жінок за мир у всьому світі" і "Щит громади" спільно провели проект "Пряникові фантазії". Захід відбувся для особливих дітей сімей внутрішньо переміщених осіб, які вчаться в інклюзивному класі у середній загальноосвітній школі (СЗШ) І – ІІІ ступенів №168 м. Києва. 

"Працюючи в інклюзивному класі я використовую різні технології і методики. Наприклад, арт-терапія, яка дає можливість розширювати навчальні можливості дитини і виховує творчу особистість... Беремо участь у Lego фестивалях до яких діти готуються виконуючи моделі з lego , готують матеріали для захисту робіт та постери, цим ми розвиваємо дрібну моторику, діти стають більш активними, проявляють ініціативу. " - ділиться досвідом Кибаленко Людмила, класний керівник і вчитель початкових класів СЗШ №168.

Вчителі, батьки і особливо самі діти були дуже раді прийняти участь в майстер-класі. Енергійно, з ентузіазмом учні розмальовували зайчиків і пасхальні яйця різнокольоровою глазур’ю, яку турботливо приготувала волонтер Максимова Наталія. Учениця Софія старанно намагалася найкраще зробити свою роботу. Після заходу вона поділилася з однокласником однім зі своїх пряників і вони разом куштували шедеври. Приємно було побачити нашого давнього друга Тимченко Данила з мамою Анною, які також приймали участь в цьому заході. Волонтер Наталія допомогла Данилу тримати кульочки з глазур’ю, завдяки енергійності хлопця вони найперші завершили справу. Він був вражений.

Після майстер-класу двти мали змогу поспілкуватися з почесним гостем заходу Романом Сулеймановим, екс-чемпіоном світу 2008 року по бойовому самбо. Діти отримали позитивні враження від майстер-класу та спілкування з гостями.

Цікаво про інклюзивну освіту в Україні:

http://www.president.gov.ua/news/marina-poroshenko-obgovorila-z-nikom-vujchichem-reformu-inkl-46698

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite