Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Головний подарунок - це увага!

Четвер, 02 серпня 2018 13:50

31 липня 2018 року громадська організація "Федерація жінок за мир у всьому світі" (ГО "ФЖМС") привітала Олену Деменчук з днем народження. Допомога жінці похилого віку та з особливими потребами - довгостроковий проект ГО "ФЖМС". 

До дня народження постійний координатор цього проекту Наталія Ільїна разом з волонтером Марією подарували квіти, подарунки, принесли кавун і необхідні продукти. Але найголовнішими були увага та сердечні розмови.  Це те, що потребує жінка, бо все життя вона проводить у ліжку. Марія за спеціальністю лікар-педіатр. Вона декілька разів на місяць відвідує Олену Олексіївну, доглядає і приносить ліки, продукти, білизну, засоби гігієни. Нещодавно вона передала зручну подушку.

Координатор проектів ГО "ФЖМС" Наталія Ільїна постійно телефонує і піклується про жінку, запитує про її необхідні потреби, знаходить медичних працівників і волонтерів, які доглядають за нею. Федерація жінок підтримує ліками, продуктами, технікою та ін. В кінці червня ГО “ФЖМС” передала Олені Олексіївні холодильник замість старого, який вже погано працював.

Протягом двох років жінкою опікувалися два волонтера - студентки Київського медичного коледжу Аліна і Анна. В цьому році вони закінчили навчання. 30 червня 2018 року координатори проектів Федерації жінок привітали їх з випуском і передали подарунки. Дівчата виразили бажання продовжувати відвідувати Олену Олексіївну.

Всі, хто бажає приймати участь в проектах допомоги людям похилого віку та людям з особливими потребами, можете зв’язатися з координаторами по телефонам на сайті:

https://wfwp.org.ua/uk/contact.html

Більше про життя Деменчук Олени Олексіївни:

https://familytimes.com.ua/volonterstvo/sterzhen

 

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite