Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Концерт до Дня людей похилого віку

П'ятниця, 12 жовтня 2018 09:25

10 жовтня 2018 року громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ГО "ФЖМС") разом з волонтерами підтримала концерт класичної музики для людей похилого віку, який відбувся у Київському пансіонаті ветеранів праці.

В цей яскравий теплий день дідусі і бабусі замість того, щоб грітися на сонечку, прийшли до актової зали пансіонату. Там на сцені виступає соліст Ансамблю Прикордонних військ України Володимир Стельмах під акомпанемент піаніста Олександра Кадирова. До Міжнародного Дня людей похилого віку вони підготували святкову програму для мешканців пансіонату. 

Зі сцени звучали класичні твори П.І.Чайковського «Благословляю вас ліса» і В.А.Моцарта «Арія з шампанським» з опери "Дон Жуан", арії Джозеппе Джордані "Дорогий мій друг» і Вікса «Мамма», а також твори українських авторів С.Гулак-Артемовського, О.Білаша. Жартівливі пісні «Вдову я любив» і В.Верменича «Підкручу я гарні вуса» розвеселили всіх гостей. 

Заступник головного редактора Всеукраїнської газети «Справи Сімейні» Людмила Грабовенко презентувала останні номери газети і подарувала примірники учасникам заходу.

Слухачі аплодували із вдячністю і висловлювали добрі побажання організаторам. Музика, пісні і подальше спілкування залишили у людських серцях гарні спогади і відчуття душевного тепла.

Координатори проектів і волонтери Федерації жінок тепло спілкувалися з мешканцями пансіонату, яким не завадили приїхати до концерту хвороба і інвалідний візок.  ГО “ФЖМС” активним пенсіонерам-волонтерам передала подарунки.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite