Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Житомирський "бабусин батальон"

Понеділок, 03 грудня 2018 12:39

В листопаді 2018 року з Федерації жінок Австрії Катаріна Бауер передала Житомирському відділенню  Всеукраїнської громадської організації (ВГО) "Турбота про літніх в Україні" кошти, на які придбали тканину для пошиву білизни для учасників АТО. Силами волонтерів за декілька минулих років для бійців було пошито понад 2,6 тисячі одиниць нижньої білизни, рукавиць, подушок та шкарпеток. 

Раніше жінки-волонтери разом відвідували і доглядали інших людей похилого віку. Але після бойових дії на сході України, вони вирішили допомагати бійцям. Відтоді їх жартома почали називати «бабусиним батальйоном». 

Вперше ГО "Федерація жінок за мир у всьому світі"  (ГО "ФЖМС") познайомилася з активними бабусями та їх керівником - головою Житомирського відділення ВГО "Турбота про літніх в Україні" Таїсією Войцеховською - на 10-ій ювілейній міжнародній конференції ГО "ФЖМС". Восени Федерація жінок перебувала з делегацією іноземних волонтерів в м. Житомир. Діяльність житомирянок надихнула міжнародних гостей, які вирішили підтримати бабусь. 

Найстаршій із волонтерок виповнився 81 рік. "Як приємно, що наші люди в поважному віці мають такий юнацький запал в серці і відчувають потребу активно допомагати іншим, " - написала Вікторія Маус на сторінці Фейсбук в групі Ukrainians in Linz/ Українці в Лінці.

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite