Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Різдвяні пряники в Центрі "Вірю в тебе"

Вівторок, 14 січня 2020 10:52

Чим можна зайнятися на новорічних канікулах? Виготовити чудові смачні пряники своїми руками разом з волонтерами Громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі"! 

Юними майстрами були діти з особливими потребами з різних категорій сімей: вимушено переселені особи, учасники АТО, багатодітні. Захід відбувся в Центрі розвитку дітей з особливими потребами "Вірю в тебе" (далі "Центр"), де діти отримують виховання.

Волонтери Федерації жінок підготували медові пряники та різнокольорову глазур для роботи. Вони допомогли кожній дитині виготовити свої особисті шедеври. Вихователі Центру також з радістю долучилися до справи та отримали порцію різдвяного настрою. Бо цей майстер-клас, насправді, універсальний, і його учасниками можуть бути всі бажаючі без вікових обмежень!

Федерація жінок висловлює вдячність Міжнародної організації Global Giving https://www.globalgiving.org/, яка надає підтримку в проведенні проектів для вимушених переселенців та сім'ям, в яких присутні учасники бойових дій в АТО. 

Нехай це спілкування та увага заповнить серця дітей та дорослих теплом, радістю та казковими емоціями!


Задоволення було безмежним не тільки у дітей, але й у дорослих. Бо незважаючи на всі життєві труднощі в душі кожної людини  живе віра у добро та надія на найкраще майбутнє.Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite