Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Дивовижна людина, з талантом від Бога

Середа, 30 вересня 2015 17:10

Познайомилися ми з Оленою Олексіївною близько 4-х років тому, коли відвідали її з групою подруг-волонтерів з Федерації жінок за мир у всьому світі. Під час першого приїзду до Олени Олексіївні ми були вражені, побачивши її, прикутою до ліжка, ледве стримували себе, щоб не заплакати.

З 5-ти років у Олени стала прогресувати хвороба ДЦП. Маленькою дівчинкою Олена Олексіївна перенесла 12 операцій і внаслідок цього стала практично паралізована. Здавалося б, переживши стільки випробувань, вона могла б впасти у відчай: адже Олена могла лежати тільки на животі, ноги були знерухомлені, руки зігнуті. Але вон прийняла рішення: закінчити з оперативним лікуванням і продовжувати навчання в школі, тому що не бачила поліпшення свого стану.

Навчалася Олена вдома, домоглася, щоб до неї додому приходили вчителі, перебуваючи в лежачому стані, вона здавала випускні іспити. Можна було б закінчити своє навчання, але Олена вирішила продовжити освіту у ВНЗ. Вона вступає на факультет іноземних мов в інститут ім. Горького (нині Драгоманова). Так само лежачи на ліжку, вона запрошує до себе викладачів, які приймають у неї іспити. Одночасно Олена Олексіївна викладає на дому. У 1978 році знову вступає на філологічний факультет. Звичайно, складно навіть уявити, яким чином Олені Олексіївні доводилося вмовляти викладачів ВНЗ приймати у неї іспити, але, приїхавши до неї, бачачи її завзятість і хороші знання, ті здавалися. Все життя Олена Олексіївна намагалася бути корисною. Її педагогічна робота дозволяла бути в реальному житті, вона спілкувалася з великою кількістю людей, молоді і відчувала себе в потоці життя. Це було велике подолання самої себе.

Зараз Олена Олексіївна не викладає, її здоров'я вже не дозволяє приймати людей. До неї приходить соціальний працівник. Мама, Тамара Тимофіївна, практично осліпла.

Ми приходимо до них до дому як добрі друзі, а іноді я відчуваю, що ми стали як рідні люди.

Нещодавно дізналися, що Олена Олексіївна пише ліричні вірші. Вони зачепили мою душу, і я вирішила, що вони можуть принести радість ще комусь. Думаю, що ця людина має ще багато нерозкритих талантів. Бог обдарував Олену Олексіївну найголовнішим талантом - бути чуйною і сердечною людиною. З минулого року їй дзвонило багато її учнів, які перебували в зоні АТО, вона сильно переживала за їх долі, співчувала всім серцем.

А пишу я цю статтю, щоб познайомити наших читачів з цією дивовижною людиною. Можливо, ще знайдуться добрі люди, які захочуть приходити додому до Олени Олексіївни. Можливо і фінансово допоможуть. Будемо раді будь-якій допомозі.

Якщо у вас виникнуть будь-які пропозиції чи побажання, ви можете звернутися до керівника проекту Ільїної Наталі через наш сайт.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite