Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

12-та міжнародна конференція Федерації жінок

Понеділок, 20 травня 2019 14:53

13 травня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася міжнародна конференція “Жінка-берегиня: від гармонії у сім’ї до гармонії у світі”, присвячена Дню матері. Організатором заходу, в якому взяли участь понад 500 учасників, виступила Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі”.

У заході взяли участь представники громадських організацій, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та гості з Іспанії, Литви, Японії, Південної Кореї.

Відкрив конференцію Заслужений артист України Дмитро Андрієць зворушливими піснями "Благослови" і "Бо ти така". Із вітальним словом до присутніх звернулася голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Ольга Богомолець. "Мало бути тільки мамою і мати мінімум троє дітей, коханою дружиною... Треба мати здібності, щоб змінювати реальність навколо себе. Майбутнє нашої держави - воно в руках жінок," - підкреслила пані Ольга.

Від голови міжнародної Федерації жінок Юлії Мун передали привітання з Кореї, у якому вона закликала всіх жінок і матерів зосередитися на забезпеченні здорового і збалансованого навчання для молоді, як у сім'ях, так і в школах. І також відеопривітання з США від Ангеліки Селле - віце-президента міжнародної Федерації жінок.   

Голова Федерації жінок Іспанії Марсіа Де Абрєу виступила з промовою на тему: “Роль сім'ї у сприянні патріотизму серед молодого покоління”. Зокрема вона підкреслила: “Наша задача — побудувати світ миру, починаючи з цінностей істинної материнської любові. Однією з цілей жіночої федерації є виховання молодого покоління в дусі патріотизму. Наше бачення полягає в тому, що справжній патріот може вирости з сім'ї шанобливих дітей. Патріот - це не той, хто любить свою країну за те, що вона йому дає, а той, хто прагне служити і допомагати своїй країні заради її процвітання”.   

Заступник голови Спілки жінок України Світлана Демчак розказала, як вона пройшла шлях від домогосподарки до громадського діяча, і яким чином вона долає міжнаціональні бар’єри у своїй родині.   

Голова правління ГО "ФЖМС" України Тетяна Коцеба у своїй промові наголосила: “Сім’я - це вічно незмінний оплот. Проте сьогодні ми є свідками намагань змінити саму структуру сім'ї. Щойно ми затвердимо еталон сім'ї, вона більше не зміниться — ні через десять, ні через сто, ні навіть через тисячу років”.

Під час конференції відбулася урочиста церемонія нагородження дев’яти успішних жінок України званням “Жінка року".  

Нагороди у номінації "Жінка - митець" отримали Народна артистка України, відома акторка кіно та театру, громадська діячка Раїса Недашківська і мистецтвознавиця, журналістка, художниця, громадська діячка Валентина Єфремова.    

У номінації "Жінка - науковець" відзначили інженерку в галузі космічних технологій та кібернетики, чудову педагогиню, художницю, письменницю і поетесу Тетяну Кудінову.  

У номінаціях “Жінка - громадський діяч” - голову ГО “Новоград-Волинська міська організація жінок" Ларису Шутову, "Жінка - державний діяч" - директорку Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації в місті Боярка Ангеліну Лахтадир, “Жінка - багатодітна мати” - голову ГО «Спілка багатодітних сімей «Шанс» і мати п'яти дітей Наталію Бовтун.  

Нагороди "Жінка - освітянин" отримали за педагогічну , наукову і активну громадську діяльність Галина Коломоєць. “Жінка – педагог” - доктор філософії у сфері музичної педагогіки, заслужений діяч естрадного мистецтва України Світлана Садовенко, і художній керівник народного художнього колективу "Ансамбль танцю "Вітамінчики", Відмінник освіти України Олена Мельник.

Конкурс "Жінка року", який 12 років поспіль організує Федерація жінок України, сприяє розвитку жіночого лідерства в суспільстві незалежно від віку, національності, релігійних та культурних поглядів, і також збереженню традиції шанування матерів, як однією з центральних сімейних традицій українського народу. 

 

   

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite