Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Обійми друзів своїм серцем!

Середа, 14 лютого 2018 13:40

На день святого Валентина ми вже звикли, що вітаємо не тільки коханих, а й усіх близьких, рідних та друзів. Тож 12 лютого ми відвідали наших друзів у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей та сім’ї Київської міської ради (КМДА) на цей раз з “сердечним” майстер-класом.

Координатор проектів Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ГО "ФЖМС") Гаріфулліна Реґіна підготувала заготівки сердечок з ручками, які діти заповнювали наповнювачем, зашивали нитками і приклеювали до ручок гарячим клеєм липучки. Кожна дитина за допомогою своїх вихователів або волонтерів  ГО "ФЖМС" Юлії Шитової та Наталії Ільїної зробила собі сердечко-обнімашку, а один хлопчик зробив навіть декілька сердечок для своїх друзів.

Наприкінці заходу до дітей прийшли гості з подарунками від учнів 2 “Б” класу ЗОШ № 138 Шевченківського району м. Києва, які своїми руками зробили будиночки щастя. Їх вручили дітям автор проектів “Сад Любові та Радості України - країни Здійснення Мрій” і “Обдаровані діти: хто вони?” Наталія Веселицька та Голова Асоціації художників-чорнобильців НСХУ Юрій Дрюченко. Більше можна дізнатися тут: http://slir.masterdesant.com/krugliy-stil-mist-yednannya-krayina-zdiysnennya-mriy/ 

Дуже дякуємо всім за підтримку! Це дуже цінно, коли ми можемо обійняти один одного своїм серцем!

 

Copyright © 2007-2017 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайта