Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Пасхальні пряники для особливих дітей

Четвер, 12 квітня 2018 11:46

11 квітня 2018 року у Світлий пасхальний тиждень Громадська організація (ГО) "Федерація жінок за мир у всьому світі" і представник ГО "Щит громади" Михайло Козир спільними зусиллями провели проект "Пряникові фантазії" для особливих дітей сімей ВПО, які вчаться в інклюзивному класі у середній загальноосвітній школі (СЗШ) І – ІІІ ступенів №168 м. Києва. В основі інклюзивної освіти лежить ідея з раннього віку залучати в соціум дітей з обмеженими можливостями, коли учень  зараховується в звичайну школу.

"Працюючи в інклюзивному класі я використовую різні технології і методики. Наприклад, арт-терапія, яка дає можливість розширювати навчальні можливості дитини і виховує творчу особистість... Беремо участь у Lego фестивалях до яких діти готуються виконуючи моделі з lego , готують матеріали для захисту робіт та постери, цим ми розвиваємо дрібну моторику, діти стають більш активними, проявляють ініціативу. " - ділиться досвідом Кибаленко Людмила, класний керівник і вчитель початкових класів СЗШ №168.

Вчителі, батьки і особливо самі діти були дуже раді прийняти участь в майстер-класі. Енергійно, з ентузіазмом учні розмальовували зайчиків і пасхальні яйця різнокольоровою глазур’ю, яку турботливо приготувала волонтер Максимова Наталія. Донька Козира Михайла Софія старанно , до самого останнього моменту намагалася найкраще зробити свою роботу. Після заходу вона поділилася з однокласником однім зі своїх пряників і вони разом куштували шедеври. Приємно було побачити нашого давнього друга Тимченко Данила з мамою Анною, які також приймали участь в цьому заході. Волонтер Наталія допомогала Данилу тримати кульочки з глазур’ю, і завдяки великої енергійності хлопця вони найперші завершили справу. Він був дуже вражений.

Наприкінці зустрічі всі мали змогу поспілкуватися з почесним гостем заходу Сулеймановим Романом, екс-чемпіоном світу 2008 року по бойовому самбо. Діти отримали дуже позитивні враження від майстер-класу та спілкування з гостями. Сподіваємося на подальшу співпрацю і підтримку особливих дітей і сімей ВПО! 

Цікаво про інклюзивну освіту в Україні:

http://www.president.gov.ua/news/marina-poroshenko-obgovorila-z-nikom-vujchichem-reformu-inkl-46698

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite