Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Фестиваль оберегів

Субота, 27 серпня 2016 10:25

Приурочений до 25-ї річниці незалежності України, Фестиваль творчих родин м. Києва під назвою “Україна-держава моя” провела Київська міська державна адміністрація (КМДА) в Колонній залі 26 серпня 2016 року.

Багато творчих сімей прислало свої чудові роботи та обереги на виставку, яку презентовали в Колонній залі КМДА. За найкращі роботи вони отримали подяки від начальника Служби у справах дітей та сім’ї Валерія Танцюри, а також подарунки. ФЖМС взяла участь у цьому заході як постійний партнер. А ще жінки-майстрині прислали свої творчі роботи для участі у фестивалі. За активну громадську позицію, вагомий внесок у збереження та популярізацію кращих родинних звичаїв та традицій їх відзначили подяками та подарунками.

Потім відбувся святковий концерт, в якому взяли участь творчі родини та колективи. Сім’ї, які дотримуються моральних цінностей у своєму житті, люблять свою країну, а також увесь світ – це найцінніше багатство для країни. Ми пишаємося нашими сім’ями і бажаємо їм процвітання, добра та любові!

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite