Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

День села Кашперівка

Середа, 19 жовтня 2016 10:42

В один з теплих осінніх днів всім жителям села Кашперівка стало ще тепліше. Селу, що знаходиться в Тетіївському районі Київської області, виповнилося 454 роки. Привітати з Днем народження приїхали і гості з Києва на чолі з головою правління МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» Тетяною Коцебою, яка вже шість років підтримує дружні відносини з жителями села.

Як розповідает Лариса Степаненко, голова сільскої ради, володарка нагороди «Жінка року», заснованої ФЖМС, в номинації «Жінка-державний діяч», Кашперівка – це велика дружня родина, де трохи більше трьох тисяч жителів. Тому ніхто з них на святі не залишился без уваги, всі отримали любов та турботу. Волонтер ФЖМС, керівник відділу по роботі з людьми літнього віку та людей з особливими потребами, Наталія Ільїна вручила матеріальну допомогу чудовій майстрині Тетяні Лукашенко, з якою давно знайомі. Вона виготовляє дуже гарні вироби з бісеру, також чудово вишиває. Всі кошти дівчина витрачає на лікування, тому що Таня знаходиться у візку. Але всі ми разом з нею віримо, що зможемо подолати цей недуг!

Унікальну виставку українських хусток і рушників підготувала для селян Людмила Грабовенко, дбайливо зберігаючи як неоціненний скарб української культури. Таким чином кожен міг доторкнуться до історії, відчути її силу. Господарі села всіх пригощали смачними стравами, які приготували з любов’ю для всіх. Зі сцени звучали пісні, в тому числі співачки Ірини Персанової, яку зустрічали гучними оплесками та квітами. Після виконання нею пісні Чорнобривці жінки витирали сльози.

На День села приїхали вихідці з села, почесні гості, керівники установ і організацій, які також привезли свої подарунки. Ще на святі не забули та згадали й вшанували тих, хто оберігає мир і спокій нашої країни. Загалом в АТО зараз перебуває 36 чоловіків, є троє поранених. Селяни люблять своїх героїв... І дуже цінують добро!

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite