Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Конференція громадських діячів багатодітних родин

Вівторок, 01 листопада 2016 14:31


Останній осінній місяць 2016 року розпочався дуже активно. В Київському міському центрі сім’ї “Родинний дім” 1-го листопада відбулася конференція на тему “Роль багатодітної родини у формуванні зрілого суспільства”. ЇЇ ініціатором виступила громадська організація “Координаційний центр Київського міського об’єднання організацій багатодітних” (ГО “КЦ КМООБ”), яку складають представники влади і громади. Метою діяльності організації є благодійні акції та програми, що передбачають надання допомоги багатодітним сім’ям для підвищення рівня й умов життя.


В ході конференції були вирішені такі основні питання, як вибори нової Координаційної ради і голови організації, а також планування спільних заходів на 2017 рік. Спочатку всі хвилиною мовчання вшанували пам’ять засновника “КЦ КМООБ” Маринченко Василя Івановича, який вклав багато своїх зусиль для її створення і розвитку. Потім обрали в Координаційну раду 10 осіб, до складу яких увійшла також голова МГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” (“ФЖМС”) Коцеба Тетяна Юріївна. Головою “КЦ КМООБ” загальним голосуванням обрали Мулярчук Любов Констянтинівну, керівника ГО “Рада багатодітних сімей “Материнська любов”; володарку нагороди “Жінка року”, заснованої ФЖМС, в номінації “Жінка - багатодітна мати”. Ще такою ж цінною нагородою “Жінка року” володіє Тертична Валентина Геннадіївна, активний громадський діяч з Об’єднання багатодітних сімей “Оріяна”, що також входить до складу “КЦ КМООБ”.
Ми дуже пишаємося такими громадськими діячами і прекрасними матерями, які так багато вкладаються в створення міцних сімей, суспільства, нашої країни та світу!

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite