Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Парламентські слухання Верховної раді України “Ціннісні орієнтації сучасної української молоді”

Середа, 02 листопада 2016 14:36

У Верховній Раді України (ВРУ) 2.11.2016 відбулися парламентські слухання про становище молоді в Україні на тему «Ціннісні орієнтації сучасної української молоді», в яких брали участь представники парламенту, народні депутати, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, молодіжні, громадські та інші організації. Голова МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» Коцеба Тетяна Юріївна також прийняла участь в слуханнях.


Розпочала виступ Перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко, в якому приділила основну увагу працевлаштуванню молоді, сприянню у вирішенні житлових проблем, підтрімці молодих сімей, заохочуванні та підтримці молодих науковців. Голова комитету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний визначив найпершими цінностями молоді здоров’я, якісну освіту, гідну роботу, житло, родину. Також нагадав, що ці проблеми можливо вирішити після забезпечення незалежності та територіальної цілісності України. Багато уваги приділив освіті молоді та її працевлаштуванню, нагадуючи про наслідки - масовий виїзд молоді за кордон.

Учасники слухань зазначили, що нове покоління молодих українців потребує шляху реформ, бо істотно відрізняється у своїх уподобаннях та інтересах від молоді, яка була 10-20 років тому. Технічний і електроний прогресс, а також нові політичні, економічні та соціальні умови в країні приводять до змін ціннісних орієнтацій молоді. Пріоритетними сферами, до яких треба приділить увагу держави, визначили зайнятість молоді, забеспечення її житлом, підтримка талановитої молоді, популярізація здорового та безпечного способу життя,  формування національних суспільно-державницьких цінностей.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite