Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

«Shine Weeks» в Україні

Вівторок, 22 листопада 2016 14:42

22 листопада 2016 року в резиденції Надзвичайного Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі відбувся прийом, на який були запрошені близько 50 українських жінок, які працюють на керівних посадах і ведуть активну та успішну діяльність у різних сферах суспільства. Голова правління ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” Коцеба Тетяна знаходилась на цьому прийомі.
Посол Шігекі Сумі на вступній промові сказав, що цей семінар проводиться як офіційний паралельний захід з нагоди «Shine Weeks» для “WAW! 2016 в Японії”, метою якого є сприяння поліпшенню становища жінок в Україні шляхом обміну інформацією з різних питань та рішень, що стосуються статі. “World Assembly for Women:WAW! 2016“ - це унікальна платформа для проведення дискусій про проблеми жінок, пов'язаних з розширенням їх прав і можливостей. З 1 жовтня 2016 року по 31 січня 2017 року проходять«Shine Weeks», на які збираються провідні жінки з усього світу, проводять жваві дискусії з різних питань. З такою ж метою послом Шігекі Сумі був організований цей прийом - «WAW! Семінар в Україні».


З промовою виступила Заступник Голови Верховної Ради України (ВРУ) Оксана Сироїд. Потім розпочали дискусію Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров'я України, Ганна Гопко, Голова Комітету ВР у закордонних справах, та Наталія Яресько, колишній Міністр фінансів України. Модератором дискусії виступила Анастасія Дівінская, радник з ґендерних питань програми “Жінки ООН” в Україні. Після діскусії були «питання-відповіді», де учасники жваво обговорювали проблеми щодо розширення прав і можливостей жінок.
На основі цієї зустрічі Посольство Японії в Україні спільно з “Жінки ООН” підготували рекомендації, спрямовані на усунення ґендерної нерівності, поліпшення становища та розширення прав і можливостей жінок в Україні. Також обидві сторони домовилися про тісну співпрацю в рамках "Рік Японії в Україні" у 2017 році.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite