Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

120-річчя Семиполківського НВК в селі Семиполки Броварського району Київської області

Субота, 04 лютого 2017 12:45

Семиполківський навчально-виховний комплекс (НВК), який знаходиться в селі Семиполки Броварського району Київської області, 4 лютого 2016 року відзначил 120-річчя своєї школи. Представниці ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” на чолі з головою правління Тетяною Коцебою привітали всіх з ювілеєм та побажали плідної праці та розвитку.

Семиполківський НВК включає в себе не тільки школу, але й дитячий садок. Запрошені гості могли познайомитися зі шкільним музеєм, де вчителі і жителі села представили свої художні роботи до ювілею школи, продивитися колекцію стародавнього одягу, предметів побуту, інструментів, інформацію про село за часів Другої світової війни та відомих особистостей. Наприклад, про героя АТО, випускника Семиполківської школи Олександра Грицая, нагородженого посмертно Орденом за мужність ІІІ ступеню.

Урочисте святкування відбувалося в актовому залі школи.

Голова Калитянської селищної ради об’єднаної територіальної громади Броварського району Олексій Христинченко вручив пам'ятні медалі вчителям, які працювали 30 і більше років у Семиполківській школі: діючому директору Борису Григор'єву, заступникам директора Лідії Поживил та Лідії Заципанюк, заслуженій вчительці Ніні Косенко, колишньому директору, відомому поету Володимиру Москвичу.

Дослідник, автор 4 видань про історію Київщини Володимир Гузій побажав своїй школі, випускником якої він є, подальшого процвітання.

Вчителі і учні Семиполківського НВК підготували святковий концерт, виконали різні пісні, танці. Наприкінці заходу дівчинки заспівали пісню “А я бажаю вам добра!”

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite