Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Святкування 20-річчя Аграрної партії України

Неділя, 04 грудня 2016 11:44

У Національному Палаці мистецтв “Україна” 4 грудня 2016 року відбувся Х черговий з’їзд Аграрної партії України. В цьому році партії виполнилось 20 років з моменту її заснування. Тому на святкування 20-річчя зібралися представники Аграрної партії з різних куточків України, політики, громадські діячі. Голова правління ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ФЖМС) Тетяна Коцеба також була гостею заходу.

Лідер партії Віталій Скоцик привітав всіх і розпочав з’їзд. Він розказав про сьогоднішню ситуацію в Україні, яку можна змінити своїми власними зусиллями: “Ми маємо природні ресурси, які не мала жодна країна, зробивши економічне диво. Це абсолютно реально з нашими ресурсами та людьми мати ріст економики 17-18% в рік. При такому темпі ми за 20 років будемо на тому рівні, якому зараз знаходиться Німеччина”.

Для того, щоб підняти діяльність политичної сили на новий рівень, були оновлені керівні органи: обрали новий склад заступників голови Аграрної партії, Політради та Президії партії. Також урочисто презентували новий партійний прапор та логотип, з якими партію будуть представляти на парламентських виборах. Про емблему прапора Віталій Скоцик сказав: “Бери своє кермо в руки і будуй свою державу!”
ГО “ФЖМС” також вітає Аграрну партію України з 20-річчям і щіро бажає, щоб всі їх добрі мрії здійснилися!

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite