Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Виставка сучасного українського живописця Олександра Охапкіна «На Різдвяні, на свята»

Понеділок, 05 грудня 2016 11:47

5 грудня 2017 року у Національному музеї літератури України відбулося відкриття виставки сучасного українського живописця Олександра Охапкіна «На Різдвяні, на свята». Відкрила виставку та показала гостям творчі роботи заслужений працівник культури України, громадська діячка та поетеса Зоя Ружин, яку з художником пов’язує багаторічна тісна співпраця. Представники ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ФЖМС) на чолі з головою правління Тетяною Коцебою також були запрошені на цей культурний захід.

Під час виставки було представлено близько 30 художніх полотен художника виконанних в стилі “хатньої ікони” - творчі неканонічні ікони на національної основі. Картини художника були виставлені на виставках в Україні і за кордоном. Вони зберігаються у фондах Спілки художників України, в приватних колекціях. Одна з його відомих художніх робіт “Богородиця калинова” представлена з особистої колекції Людмили Порохняк-Гановської, голови Національної Ради жінок України. Іконопис художнього майстра також прикрашає різні українські церкви.
Ще 25 акварельних робіт майстра художньої творчості стали ілюстраціями до дитячих книг “Рибка-Чепуруха” та “Золото роду” поетеси Зої Ружин, яка є головою ВГО “Поступ жінок-мироносиць", володаркою нагороди “Жінка року”, заснованою ФЖМС, в номінації «Жінка – громадський діяч». Вона представила на виставку також колекцію власноручно вишитих рушників “Україна є, Україна буде!”.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite