Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

21-річчя учнівської організації "Країна Роксоланія" ЗОШ № 12 м.Ірпінь

П'ятниця, 30 грудня 2016 11:49

Є така “Країна Роксоланія” в містечку Ірпінь, в якій збираються учні, щоб вчитися любити свою країну, відноситися з повагою до інших, розвивати в собі різносторонні таланти. В 2016 році цій “країні” - учнівській організації, яка розташувалася в Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній школі № 12 ім. Заріфи Алієвой (лінгвістична школа), виповнилося 21 рік.

Поважні гості приїхали на святкування, серед яких представники Посольства Азербайджанської Республіки на чолі з Надзвичайним Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худієвим, Посольств Республіки Білорусь і Польщі в Україні. Перебували на святі представники міської влади, різних громадських організацій, делегації педагогів та учнів гімназій-побратимів: Рогатинської гімназії імені Володимира Великого Івано-Франківської області і гімназії №36 міста Гомеля імені Івана Мележа. Голова правління ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” Тетяна Коцеба також відвідала свято.

Діти приготували яскравий концерт, на якому продемонстрували свої таланти. Прозвучали пісні на різних мовах, в неповторних національних костюмах, виконували танцювальні композиції... Це створювало в залі атмосферу єдності і відчуття, що всі стали однією великою родиною. З привітанням до присутніх звернулася заступник Ірпінського міського голови Лідія Михальченко. Вона нагадала, що 2017 рік пройде як Рік освіти в м. Ірпінь, тому більше уваги приділятиметься навчальним закладам, в тому числі і їхній школі. Особливий подарунок підготував голова ГО “Азербайджанський культурний центр ім. Муслима Магомаєва” Гурбан Аббасов разом з актрисою, співачкою, інспектором пост-шоу “Страсті за Ревізором” Наталією Кудряшовою. Вони виконали українські та азербайджанські пісні зі свого репертуару.

Директор школи, Відмінник освіти України, Антоненко Валентина Сергіївна, яка з самого дня відкриття очолює цей навчальний заклад, приймала привітання від гостей. “Країна Роксоланія” - це ще один приклад, який свідчить про великий внесок всіх в одну єдину спільну справу.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite