Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

З’їзд Національної Ради жінок України

П'ятниця, 09 грудня 2016 13:44

Національна Рада жінок України (НРЖУ) 9 грудня 2016 року провела позачерговий з’їзд на який прибули делегати і представники жіночих громадських організацій України. ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ФЖМС), яка з 2012 року є членом НРЖУ, представляла 5 делегатів на чолі з головою правління Тетяною Коцебою.


З’їзд відкрила голова Ради Людмила Порохняк-Гановська, яка привітала усіх жінок. Також всі вшанували пам’ять видатних українських жінок Тамари Сітко і Валентини Семенюк-Самсоненко. Делегати заслухали звіти голови НРЖУ та ревізійної комісії про проведену роботу за звітній період, визнав її задовільною. На з’їзді були внесені зміни та доповнення до статуту НРЖУ, переобрана голова Ради Людмила Порохняк-Гановська.
Під час з’їзду у всіх була можливість послухати звіти жіночих громадських організацій, а під час перерви на чай і каву жінки спілкувалися та обмінювалися досвідом своєї роботи. Наприкінці зустрічі Людмила Порохняк-Гановська особисто вручила нагороди жінкам, які багато вклали зусиль заради розвитку і процвітання НРЖУ.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite