Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Федерація жінок відвідала міський клінічний госпіталь в Пуща-Водиця

Четвер, 22 серпня 2019 14:26

22 серпня 2019 року до Дня Прапора України та 28-ї річниці Дня Незалежності України в міському клінічному госпіталі в Пуща-Водиця Федерація жінок зустрілась з внутрішньо переміщеними особами. Багато хто з них постраждав від контузії. Обстріли та вибухи призвели до посттравматичного синдрому. 

Найголовніше — це емоційно-психологічна реабілітація пацієнтів. Тому виникла потреба після медикаментозного лікування в кімнаті для реабілітації, де постраждалі можуть спілкуватись, читати книги. Кімнату прикрасили картинами художників та талановитих дітей. 

В Україні віруючі люди святкують Свято меду, тому Федерація жінок придбала у відомого пасічника та пригостила вимушених переселенців, які потребують допомоги.

Наші волонтери стали вже друзями, яким люди можуть довірити свої зворушливі до сліз історії війни. 

Катя Л., дівчинка 8 років, розповіла, як її тато та мати, що дістали поранення внаслідок обстрілів, помирали у неї на руках. Після цього дівчинка перестала розмовляти. Зараз вона знаходиться на лікуванні. 

Сергій П., 24 роки, розповів про те, як тікав вночі з зони АТО, а саме коли міг тільки повзти, а не йти, постраждало тіло. Вся частина шкіри на животі була стерта до внутрішніх органів. Після цього в тяжкому стані хлопцю неодноразово робили пересадку шкіри.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite