Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Акція до «Міжнародного дня сім’ї» «Плануй майбутнє сьогодні — бережи своє здоров’я»

Вівторок, 15 квітня 2014 08:25

16 квітня 2014 року в ТРЦ «Dream Town» відбулася культурно-мистецька акція «Плануй майбутнє сьогодні — бережи своє здоров’я». Захід пройшов в рамках відзначення 20-го «Міжнародного року сім’ї», проголошеного ООН з метою привернути увагу кожної людини до власного духовного та фізичного здоров’я.

Головними організаторами акції виступили Київська міська державна адміністрація, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, Київський міський центр сім'ї «Родинний дім».

Партнери проведення акції: Міжнародна громадська організація «Школа рівних можливостей», МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі», ТРЦ «Dream Town» та видавничий дім «Справи сімейні».

Відзначення «Міжнародного року сім’ї» було встановлено Генеральною Асамблеєю ООН для того, щоб об’єднати родини всього світу, які підтримують ідеї демократії і привернути увагу громадськості до проблем сім’ї. Коли зневажаються основні права однієї сім’ї, під загрозою опиняється все людство.

Перед учасниками акції виступили представники столичної влади та громадських організацій. Голова правління МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» Тетяна Коцеба поділилася своїм досвідом про те, як зберегти соціально активну позицію будучи матір'ю п’ятьох дітей.

Усі присутні мали змогу взяти участь у конкурсах, тестах на обізнаність у сфері репродуктивного здоров’я та насолодитися виступом Гендерного інтерактивного театру.

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite